חיפוש
חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וואטסו בית זית

וואטסו בית זית - "עץ ומים"- חוויות וטיפולים במים - הוא מקום אליו מגיעים אנשים על מנת שיוכלו להתרגע ולשכוח ממהלך היומיום המלחיץ והעמוס, דרך טיפולים מיוחדים של שיאצו במים.

במקום ישנה בריכה אשר מעוצבת ומותאמת במיוחד עבור טיפול במים או עבור פעילויות חווייתיות שונות ומיוחדות. הבריכה מצוידת במגוון רחב של אביזרים אשר מיועדים להפעלת תינוקות, ילדים ומבוגרים בתוך המים.

המים בבריכה הם חמים ונעימים לשהייה, בטמפרטורה של 35-34 מעלות. בוואטסו בית זית שומרים בקפידה על איכות המים על ידי מערכת טכנולוגית אשר פועלת במקום לחיטוי המים בחומרים טבעיים.

טיפולי וואטסו - שיאצו במים

טכניקת הטיפול של הוואטסו פותחה במעיינות חמים בקליפורניה, והיא נועדה על מנת לגרום להפגת כאבי גוף ומתחים רגשיים, תוך כדי סיפוק תחושה עמוקה של שחרור ושל הרפיה לכל חלקי הגוף.

טיפל הוואטסו נעשה בתוך בריכה מחוממת ונעימה. המטפל בשיטה זו מציף, משיט, מותח, מסובב ומערסל את המטופל בצורה עדינה מאוד. פעולות המתיחות והפיתולים העדינים בשיטת הוואטסו תורמות לגמישות של הגוף כולו, וכמובן גם לגמישות של עמוד השדרה.

בעת הטיפול שוכבים המטופלים על הגב, כאשר עיניהם עצומות והמים החמים והנעימים ממש מלטפים להם את גופם ומרגיעים אותם.

הטיפול גורם לגוף לאבד את הנוקשות שלו ואז השרירים פשוט נרפים. משקל הגוף במים אינו מורגש כלל, מה שמאפשר תנועות ומתיחות אשר משחררות את הגוף, ומתאפשרות אך ורק בתוך מימי הבריכה.

עם תום טיפול הוואטסו זורמות אנרגיות חדשות בתוך הגוף, המטופלים מרגישים משוחררים ורגועים. החוויה נפלאה ומיוחדת.

שיטת טיפול הוואטסו מתאימה לכל באנשים ובכל הגילאים. הטיפולים בשיטה זו טובים ומומלצים לנשים בתקופת ההיריון, לאנשים אשר סובלים מכאבי גב, לאנשים שעוסקים בספורט מקצועי, לאנשים אשר סובלים מכאבי שרירים ומפרקים, לאלה שסובלים ממתחים, וכמובן לאנשים אשר מעוניינים להתרגע וליהנות מחוויה קסומה.

טיפולים נוספים הניתנים במקום

 • ג'הרה – Jahara (טיפול במים).
 • Water Dance- תרפיה תת מימית.
 • שיאצו – Shiatsu- טיפול מחוץ לבריכה.
 • רפלקסולוגיה- reflexology- טיפול מחוץ לבריכה.

פעילות במים לתינוקות

הפעילות הנערכת בתוך הבריכה, בה משתתפים הורים ותינוקות, היא חוויה מופלאה ומיוחדת אשר תורמת מבחינות רבות להתפתחות הגופנית, הקוגניטיבית והרגשית של התינוק, וגם לחיזוק הקשר שבין הורים לילדים.

בפעילויות מיוחדות אלה התינוקות לומדים לאהוב את המים, באמצעות שירים, משחקים, תנועה, מגע, חיבור, חיבוק ואהבה של ההורים.

כמו כן במהלך הפעילויות לתינוקות ניתן להפיק עצמאות וביטחון עצמי של התינוקות, לשפר את יכולת התנועה שלהם, את שיווי המשקל ואת הקואורדינציה, וכמובן להקנות להם יסודות ללמידת שחייה בשלב מאוחר יותר בחייהם, כאשר יהפכו לילדים, למתבגרים או לאנשים מבוגרים.

חוויות בתוך המים

בתוך מימי הבריכה החמים והנעימים ניתן לחוות דברים נפלאים ומיוחדים, שלא חווים בכל יום. את הפעילות מעביר/ה מדריך/כה באווירה רגועה ושקטה, ללא כל רעש שמפריע.

אנשים אשר מעוניינים להתנתק לכמה שעות מן הלחצים ומן העומס שישנם בחיים השוטפים יכולים ליהנות מאוד מהפעילות המודרכת בבריכה. הפעילות מועברת בליווי של מוזיקה נעימה ברקע ולאור נרות מסביב. החוויה אכן מיוחדת במינה. במקום ישנו גם ג'קוזי עם מים לוהטים ובו ניתן לשבת וליהנות לאחר סיום הפעילות.

למי מתאימה הפעילות?

 • הפעלה חברתית לזוגות או לקבוצות.
 • מסיבת רווקים או רווקות.
 • ימי נישואין.
 • גיבוש חברתי.
 • מסיבה בסגנון קצת שונה ולא מוכר.
 • ימי הולדת לאנשים מבוגרים.
 • אירועים ייחודיים אחרים.

כתובת וואטסו בית זית

"עץ ומים"- דרך האגם 278, בית זית.

טלפון: 02-5332395

כתובת אתר האינטרנט:   http://www.good-water.net/about.htm

מאמרים נוספים בנושא:
הידרותרפיה תל השומר
הידרותרפיה איזי שפירא

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

לפני שאתם מחפשים פתרונות אחרים
ו\או שומו שמיים הולכים לניתוח
צרו קשר ונמליץ לכם
על הטיפול הכי נכון לכם

קישורים מהירים:

מרכזי הידרותרפיה נוספים:

לפני שאתם מחפשים פתרונות אחרים
ו\או שומו שמיים הולכים לניתוח
צרו קשר ונמליץ לכם על הטיפול הכי נכון לכם