חיפוש
חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נועם במים

המרכז ההידרותרפי נועם במים, הממוקם בקרית אונו, הוא מרכז לטיפול ולשיקום לבעלי צרכים מיוחדים. במרכז, הפועל באישורו של משרד הבריאות, מוצעים טיפולים אישיים בריאותיים מסוגים שונים, וזאת לאוכלוסיות מגוונות.

קהל היעד המגיע לנועם במים

  • אנשים בעלי נכויות פיזיות מסוגים שונים, ובכלל זה בעיות התפתחותיות, אוטיזם, פיגור שכלי, שיתוק מוחין ועוד.
  • אנשים הסובלים מבעיות אורתופדיות, בין השאר כאבי גב, עקמת בגב, שברים, אוסטיאופורוזיס וכן הלאה.
  • אנשים שעברו פגיעה נוירולוגית, דוגמת פגיעה בראש, אירוע מוחי ועוד.
  • אנשים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז (ADHD) או ליקויי למידה.
  • אנשים הסובלים ממחלות כרוניות או מערכתיות מסוגים שונים.
  • אנשים שלהם הפרעות רגשיות או נפשיות.
  • בני הגיל השלישי, הסובלים מכאבים, מקשיי תנועה וממחלות שונות, דוגמת פרקינסון.

הטיפולים ניתנים מגיל 3 ומעלה. קבוצה מיוחדת באוכלוסיה אשר לה ניתנים טיפולים מותאמים אישית היא המגזר הדתי, כשהקרבה לבני ברק ולאוניברסיטת בר אילן תורמת לכך. במסגרת זו, מבוצעים טיפולים נפרדים לגברים ולנשים, וכן שעות הפעילות שלהם שונות.

השירותים הניתנים במקום

בנועם במים ניתן לבצע טיפולים הידרותרפיים מסוגים שונים, כאשר הדגש מושם על טיפול אישי, המותאם לאדם על פי מגבלותיו ויעדי הטיפול בעבורו. מעבר לבריכה ההידרותרפית, אליה נתייחס בהמשך, כולל המתחם חדרי טיפולים מסוגים שונים, מקלחות וחדרי הלבשה.

הצוות המקצועי של נועם במים אף חולש על תחומים אחרים המשלימים את מלאכת הטיפול, ובכלל זה טכניקת הווטאסו. במהלכה, המטופל צף על גבי המים, כשמצופים מונחים על רגליו, והמטפל תומך בו – זוהי שיטה אידיאלית להתמודדות עם מחלות פרקים, גב ועוד.

שיטה חשובה נוספת היא הג'הארה, המבוססת על ריחוף וציפה במים המחוממים, כמו גם מגון תרגילים שמטרתם שחרור המטופל מהמתחים, שיפור ההרגשה הכללית והתמודדות עם בעיות שונות, בעיקר בגב.

הייחודיות של הבריכות

במכון נועם, בריכה טיפולית בעלת מימדים גדולים במיוחד: 10 מטרים על שמונה מטרים, ובה טמפרטורת מים של כ-34 מעלות. בריכה זו הוקמה בסיועם של מספר גורמים, לרבות המוסד לביטול לאומי, קרן של''ם וקרן סאקט''א – רש''י, והיא נחנכה לפני כעשור.

חשוב להדגיש כי הבריכה הטיפולית שבנועם במים נחשבת לנגישה עבור נכים ובעלי מוגבלויות. באפשרותם להגיע אליה, ממתחם החניה, ללא צורך בטיפוס במדרגות. בנוסף, במקומות שונים בבריכה ובמתחם מותקנים עזרים מסוגים שונים, כמו גם מעקים.

צוות המטפלים במרכז

מכון נועם מנוהל על ידי אלי זלדמן, כאשר את הטיפולים עצמם מעבירים מטפלים מוסמכים ומדריכים מקצועיים בתחום.

למי עלינו לפנות?

אנשים שרוצים לעבור את אחד הטיפולים המוצעים בנועם במים נדרשים להנפיק הפניה או אישור רפואיים. תהליך הקבלה אישי, ומתחיל מפגישה ראשונית להיכרות עם אנשי המקום, וזאת במטרה להתאים את הטיפול הספציפי.

מכון נועם מקיים הסדרים עם כל קופות החולים בישראל. תנאי התשלום משתנים בהתאם להסדר הספציפי עם קופת החולים, וסוג הביטוח של המטופל.

כתובת לפניות

נועם במים, רחוב הרצל 66, קרית אונו.

אתר אינטרנט: http://www.noampool.co.il/

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

לפני שאתם מחפשים פתרונות אחרים
ו\או שומו שמיים הולכים לניתוח
צרו קשר ונמליץ לכם
על הטיפול הכי נכון לכם

קישורים מהירים:

מרכזי הידרותרפיה נוספים:

לפני שאתם מחפשים פתרונות אחרים
ו\או שומו שמיים הולכים לניתוח
צרו קשר ונמליץ לכם על הטיפול הכי נכון לכם